Ціни

Інформація щодо цін на основні дорожньо-будівельні матеріали

У зв’язку з тим, що Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України листом від 03.08.16 № 7/15-9642 передає повноваження щодо публікації інформації щодо цін на основні дорожньо-будівельні матеріали (щомісячно) до Укравтодору, було прийнято рішення щодо публікації таких цін на сайті підприємства, яке збирає та готує таку інформацію – ДП «ДерждорНДІ». Тому, починаючи з липня 2016 року, інформація щодо цін в подальшому буде розміщуватись на офіційному сайті ДП «ДерждорНДІ» у строк до 20 числа наступного за звітним.

Нагадуємо, що інформація щодо цін на основні дорожньо-будівельні матеріали надається Службами автомобільних доріг в областях за даними підприємств-виробників (постачальників), що знаходяться на території України.

Ця інформація має довідковий характер і може слугувати замовнику та підряднику лише орієнтиром при визначенні вартості дорожніх робіт на стадії складання інвесторської кошторисної документації. У випадку відсутності даних щодо цін на окремі матеріали, які не є основними на конкретному об’єкті будівництва чи ремонту, під час складання ціни пропозиції тендерних торгів можливо використовувати орієнтири, наведені в інформації щодо цін на основні дорожньо-будівельні матеріали.

Ціни по матеріалах згруповано по таким таблицям:

  1. у вкладці “загальний” – наведено загальний перелік матеріалів з найменшою і найбільшою ціною; крім того, назва матеріалу в таблиці містить посилання на вкладку з відповідним матеріалом;
  2. у вкладці з відповідним матеріалом (або групою матеріалів) містяться таблиці, в яких одна відображає наявні ціни за всіма регіонами, з позначенням найбільшої (червоним кольором) та найменшої (зеленим кольором) ціни, а друга — ціни в порядку їх зростання на основі наявних даних попередньої таблиці.

Ціни з діапазоном наведені з урахуванням наявності різної номенклатури.

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік